Wczytywanie, proszę czekać...

Forum > Voice-VPS

Licencja TeamSpeak 3 non-profit NPL 2011-12-17 14:06:47

1
Licencja TeamSepak 3 non-profit umożliwia zwiększenie slotów do 512 na dedykowanym serwerze TeamSpeak 3. Oferta dostępna jest wyłącznie dla organizacji zajmujących się e-sportem i nie pobierających opłat za swoje usługi (np. multigamingów, clanów, gildii, portali).

Poniżej znajduje się tłumaczenie informacji Teamspeak odnośnie używania licencji NPL :
Jeżeli korzystasz z serwera używającego NPL (Non-Profit License, 512 slotów max), to absolutnie żadna reklama, przyciski dotacji wszelkiego rodzaju (np. PayPal) nie są dozwolone w żadnym miejscu na Twojej strony, na serwerze TeamSpeak 3, lub gdziekolwiek indziej w całej organizacji lub Twojego klan / gildii, bez wyjątków. Celem tego ograniczenia jest uniknięcie sytuacji, w których hoster NPL w jakikolwiek sposób, kształt lub formie korzysta finansowo z licencji NPL. Przypominamy, licencja NPL jest wyłącznie do użytku non-profit. Zastrzegamy sobie prawo do określenia, czy działań organizacji mają charakter komercyjny.

Jest to wolne tłumaczenie sVoice i nie stanowi żadnej podstawy prawnej.
Oryginalna treść znajduje się na stronie:
http://support.teamspeakusa.com/index.php?/Knowledgebase/Article/View/24/14/does-a-teamspeak-3-npl-512-slot-non-profit-license-allow-for-advertising-or-the-use-of-a-paypal-donate-button

Zobacz też:
Jak uzyskać licencję TeamSpeak 3 non-profit
0
Witam,
chciałem się zapytać...
wiem że jest 2 lata po napisaniu tego postu ale moze mi ktos powiedziec, czemu nie moge dostac licencji npl?? jest napisane, ze od pon do pt od 9am do 5pm i nie liczac holidays.

Prosze o pomoc
0

To znaczy, że tylko wtedy ktoś tam pracuje i może zatwierdzić Twoje podanie.